Începând de azi, cetățenii care revin în Moldova din țări care nu sunt incluse în lista țărilor roșii, nu vor sta în autoizolare. Cu regret, în această listă încă se găsesc vecinii România și Ucraina.

P.S. Foto simbol: Igor Dodon pe Athos :D