#Belarus: Protestatarii au dat înapoi. Văzând forțele de ordine, aceștia s-au dispersat. OMON-UL a început sa bată în scuturi, grăbind dispariția manifestanților. Uite asa, Lukașenko e aproape să-și adjudece victoria. Se pare că nici voința mulțimii n-a fost prea mare