📸 Mii de oameni în stradă în centrul Capitalei Belarusului. Aceștia s-au adunat în fața clădirii Executivului, care e înconjurată de oameni ai legii. La un moment dat, femeile au alergat către oamenii cu scuturi și i-au îmbrățișat 14 august 2020, 17:58
📍 Aceștia au spus că nu vor aplica forța, dacă nu vor fi provocări. #Belarus 14 august 2020, 17:58 🔗 Link