....Dramatice evenimente, totuși, pentru Belarus... Unii poate nu vor înțelege ce spun, dar cam așa va fi: #Lukașenko trebuie să plece și o să plece, ca Ceaușescu sau ca Ianukovici, dar belarușii, așteptând aceste schimbări (peremen) pe care le cer, ar fi bine să se pregătească de mari dezamăgiri. Ei sunt exact în situația noastră din 2009 🤦‍♂️ Eh... istoria asta...