Femeia pare speriată și spune că, a crezut că, această campanie electorală a întărit-o. "Am crezut că pot rezista la tot. Dar, probabil, după ce se întâmplă în ultimele zile, cred că am rămas aceeași femeie slabă. Am luat o decizie grea pentru mine, fără a fi influențată de nimeni. Știu că mulți mă vor înțelege, unii mă vor judeca, alții mă vor urî. Dar, să nu dea Domnul să fii nevoit să faci alegerile pe care trebuie să le fac eu. Oameni buni, aveți grijă de voi, nicio viață de om nu merită ce se întâmplă, copiii sunt cel mai important aspect din viața noastră", a conchis ea. #Belarus #Lukașenko