Cozi de km azi dimineață în zona Viaduct și bd. Negruzzi. Asta pentru că Primăria Chișinău a închis o porțiune a străzii Albișoara, fără ca să ducă agenți de dirijare. Strada va fi închisă până pe 23 august. Până atunci Chișinăului va fi un mare ambuteiaj?
Mobilitatea urbană at its Best 😂