Protestele continuă în #Belarus
Ostilitățile dintre poliție și manifestanți au continuat și noaptea trecută. S-a tras cu gloanțe de cauciuc din partea forțelor de ordine, iar protestatarii au ripostat cu cocktailuri molotov.🇺🇸 Americanii spun că alegerile n-au fost nici libere, nici corecte.