Manifestanții din #Belarus se pregătesc să iasă din nou în stradă, azi, începând cu ora 19.00. Între timp, pe rețelele de socializare, continuă să apară secvențe video de ieri seara. Cineva a postat un video cum forțele de ordine ar fi tras cu gloanțe (cauciuc) în geamurile celor care urmăreau evenimentele din apartamente.