Mai pe scurt, Victor Stepaniuc, consilierul lui Dodon, chipurile după o adresare a societății civile (de buzunar) a dat un răspuns că Pahomova are motive să se adreseze în judecată. Evident, despre asta scrie Komsomooolka. Ei singuri scriu, ei își răspund, tot ei își indică unii la alții ce să facă. A mai rămas să indice și judecătorilor ce să decidă. 🤦‍♂️