COVID19: Rog cetățenii și politicienii care fac politică obraznică pe această temă să nu mai facă acest lucru. Altfel, vom scăpa greu de restricții. Sper să putem redeschide grădinițele și școlile din 1 septembrie
🔘 Obligativitatea autoizolării pentru 14 zile pentru cei care vin de peste hotare va fi, din păcate, păstrată.