Circ cu Renato Usatîi
Mai multe canale de telegram afiliate socialiștilor anunțau dimineață că Usatîi a fugit din țară, după anunțul rușilor de a-l da în căutare. La ora 10.00 acesta ar fi făcut un live din vama Sculeni, anunțând că pleacă în România într-o vizită "planificată" și că n-a fugit 😂 Pe de altă parte, posta fotografii chipurile din Londra 😀. Mai pe scurt - show :)