Eu zic că aici presa are de lucru. E subiect bun de o investigație, indiferent de cine sunt "autorii". Dacă se confirmă informațiile scurse azi în presă, atunci casa de schimb valutar Deghest va falimenta din cauza concurenței pe care o face Guvernul R. Moldova 😂🤣😇