Love-hate relationship cu Ostalep, Pahomova și agentul SIS. Mi-a scăpat asta, dar grație link-urilor voastre, iată câteva detalii. Ostalep și Pahomova s-au certat rău. Pentru că la mijloc ar fi apărut Evghenii Kuzmin, cu care Pahomova are un fel de relație, dar despre care Ostalep spune că e agent SIS și că el e autorul canalului de telegram НЕВЕЛЕХОВ. Mai pe scurt: Circ și distracție. Toată istoria, spune Ostalep, a început când a apărut o investigație anonimă în care se vorbește despre relația lui strânsă cu rușii, lucru pe care eu personal - nu-l pun la îndoială. Compania de pază a lui Plahotniuc Argus-S a trecut la fratele lui Ostalep și tot așa mai departe. Detalii în linkul trimis de voi