RO: Andreea Esca recunoaște că ea și familia sa s-au infectat cu COVID19: Regret că am lăsat garda jos la petrecerea din Olimp/ Soțul meu a ajuns la ATI, nu înțeleg cum plămânii lui au cedat atât de repede. Îmi spunea în continuu ”Nu mai pot, așa arată Iadul”/ A făcut transplant cu plasmă și i s-a îmbunătățit starea de sănătate