Lui Candu și Șor principial le este să mai caute doi deputați. Vor crește prețurile. Și dvs Maia Sandu i-ați încurajat să se ducă la PD. Imaginați-vă că găsesc 2 deputați. În acest caz, dna Sandu - veți fi în situația să faceți Guvern cu Șor și Candu. Vreau să văd cum o să semnați împreună. Aici varianta că nu, că nu știu ce - usturoi n-am mâncat, gura nu pute - nu va merge. Va trebui să semnați document cu deputații dvs.