Igor Dodon despre audierea sa la Procuratură pe dosarul kuliok la N4: Nu are sens sa fiu audiat. Eu audiat am fost anul trecut, când au apărut primele imagini. Au fost depuse denunțuri. Acum nu a fost nimic. Asta e procedura din câte cunosc eu. Așa mi s-a spus de colegii de la președinție