Igor Dodon la N4: Sunt vreo 6-7 deputati socialiști care au făcut depoziții la Procuratură referitor la cumpărarea deputatilor: cine s-a apropiat, cum, prin cine, Cebotari și cine a mai fost acolo. Eu sunt îngrijorat de ce se întampla, așteptăm acțiuni de la Procuratură. Vă spun, sunt vreo 7 socialiști, dar în total la Procuratură au fost vreo 10-15 deputați