În sfârșit Maia Sandu a ieșit din facebook și se duce în teritoriu. A început să mă copieze, măcar un lucru bun face, nu ceea ce o sfătuie de pe la Washington sau de unde o consiliază. O să vadă în sfârșit situația reală.