Am scrisoare de la Natalia Morari care mă roagă să nu promulg legea ONG (TV8 funcționează în bază de ONG). Ea a venit luni la președinție. Ea mă roagă să nu o semnez. Eu în genere eram împotriva acestei legi. Mai avem săptămâna viitoare să vedem ce facem cu această lege.