„Pe 30 iunie, am avut o întâlnire cu dumnealui pe podul de la Telecentru, pentru că ambii eram în drum spre case, de aceea ne-am întâlnit unde am reușit. Întâlnirea a avut loc la inițiativa dumnealui și am discutat în mașina dumnealui. Eu l-am invitat astăzi la ședința fracțiunii ca să discutăm cu toți deputații și dumnealui a promis că vine