Vă amintiți de stâlpii asfaltați în mijlocul drumului ieri la Strășeni? Distribuitorul de energie electrică spune că firma de construcții a solicitat avizul de reamplasare a doi piloni la 22 iunie. N-au mai așteptat mult - planul trebuia îndeplinit 😂😂😂