Un site lansat acum câteva luni, foarte întâmplător odată cu ruperea grupului Candu de PD 😜, îi strică citytrip-ul președintelui Dodon: __A fost __pus__ la colț de Putin__. 📍De cealaltă parte, Rosian Vasiloi de la PAS remarcă că, președintele Dodon azi a fost la Moscova alături de separatiștii din Osetia de Sud