Sper că, aceste răfuieli din Parlament, cu bombe aruncate în presă mai că în fiecare zi, să curețe mai repede clasa politică de mizerie. Deja e prea de tot ce vedem, iar la televizor ni se spune același lucru de zeci de ani: Se discută despre principii și valori 🤬