Războiul politic nu se termină nici sâmbăta 😊
Pavel Filip ar fi fost înregistrat audio la o ședință cu activul PD. În secvența audio s-ar auzi câteva idei expuse de o voce care seamănă izbitor cu cea a lui Filip. Acesta sugerează ca "a pus bani în buzunar" la Inspecția Muncii pe vremea când era director de întreprindere, pentru o chestie banală, dar și ca ar fi vorbit cu Vlad Filat despre plecarea lui Agachi.