🕹 Am ars aiurea 2 luni de zile, stând acasă, nefiind productivi, blocând în zadar economia 10 iunie 2020, 17:11
⏰ Guvernul a gestionat foarte prost situația pandemică și relaxările pe care le-a anunțat înainte de timp. Doar suntem în al electoral, cum altfel?! Iată și răsplata 😉 10 iunie 2020, 17:11 🔗 Link