Se pare ca azi e ziua "compromaturilor". Încă unul a fost trimis de anonimi pe email presei. De această dată e vorba de isprava fostei guvernări PD și Guvernul Filip, care ar fi planificat o șmecherie de 4 mln de dolari în legătură cu clădirea Consulatului Moldovei de la Odesa. Ce ziceți, facem șezătoare și publicăm tot 😂 sau ne ferim de "anonimci". Like - da. Dislike - Nu