Una dintre cele mai odioase personalități politice rusești pentru Moldova, Dmitri Rogozin, și-a luat-o după ce racheta lui Elon Musk a dus cu succes astronauții în spațiu. Acum vreo 6 ani Rogozin râdea de americani și le spunea să sară pe "bătută" pentru a se catapulta în spațiu, amuzându-se de planurile americane. Uite că au trecut mai puțin de 10 ani și Musk l-a trolit pe Rogozin: Trambulina ("Bătuta") funcționează a spus acesta într-un live, cu o satisfacție greu de imaginat :)))