Ilan Șor și-a mobilizat susținătorii pentru a protesta la sediile socialiștilor din mai multe raioane. Asta pe lângă mișcările care mai au loc în Parlament și pe coridoarele politice. Așa înțeleg, încearcă o destabilizare psihico-emoțională a lui Igor Dodon :)