V. Platon: 3 procurori care au instrumentat dosarul lui s-au ales cu cauze penale pentru falsificare: Băeșu, Bețișor, Morari. În dosarul meu, PCCOCS n-a putut intra în Procuratura Anticorupție pentru ca să facă cunoștință cu dosarul meu. Vă imaginați așa ceva? Cred că Morari încă controlează lucrurile la PA. De ce ei singuri (procurorii) așa s-au __padstavlit__?