Vă spuneam azi dimineață de sesizarea PD din toamna anului trecut, de la Curtea Constituțională, care punea sub semnul întrebării procedura de numire a Procurorului General A. Stoianoglo în funcție. Ei bine, după ce Andrian Candu a plecat din formațiune - democrații și-au dat seama că nu mai au nevoie de această bombă sub ei și solicită retragerea sesizării 😂 Sergiu Sîrbu, care este deja la ProMoldova spune că foștii săi colegi sunt niște lași