Andrian Candu i-a adresat din nou un mesaj președintelui Dodon. Acesta spune că Igor Dodon stă pe niște saci de bani. "Din anumite surse, știu că se efectuează niște investigații. Și când vor apărea mai multe informații, o să vedem dacă merită el să ajungă candidat la prezidențiale sau nu", conchide el