📍 Fosta ministră a Sănătății Ala Nemerenco spune că asta ar fi o palmă obraznică dată României de autoritățile de la Chișinău 7 mai 2020, 10:24
🔥 De cealaltă parte, Pavel Filip, care are rol determinat în ce se va întâmpla în viitorul apropiat în politică, spune că se desolidarizează de atitudinea autorităților față de suportul venit de la București 7 mai 2020, 10:24 sursa: facebook.com ↗ Sursă 🔗 Link
🚩 Cum să înțelegem asta? Este sau nu Pavel Filip în coaliția de guvernare? Din câte îmi amintesc a semnat un act în martie, ceea ce îl face părtaș la tot ce se întâmplă 7 mai 2020, 10:24 🔗 Link