Intuiția mea îmi spune că n-a fost vorba de nicio persoană răpită. Ar fi interesant rezultatul unei interpelări a jurnaliștilor către SIS referitor la această "investigație". Poate chiar la pachet cu cea despre care spun sursele socialiste că reprezintă filaj