📍 Chicu: Starea de Urgență se va încheia pe 15 Mai și toți vor ieși la muncă în regim normal. Deocamdată, nu sunt motive de a prelungi interdicțiile 4 mai 2020, 09:34
🌽 Chicu: Țara are grâu, securitatea alimentară este asigurată. Mai mult, aceasta este informație închisă și acele persoane din opoziție, pentru care cu cât mai rău e în țară, e cu atât mai bine pentru ei, poartă răspundere pentru informațiile pe care le diseminează 4 mai 2020, 09:34 🔗 Link