Cele mai multe cazuri de COVID19 noi înregistrează în prezent Rusia. Peste 9000 doar ieri. Vă amintiți cum în martie, cât toată lumea intra în stare de urgență, autoritățile ruse spuneau că totul e sub control? Tipic în stil putinist. Păcat că suferă oamenii