După ce în ultimii ani Andrei Năstase a numit în tot felul TV-urile lui Plahotniuc (da, inclusiv cele care făceau știri că ar fi ud între picioare), spunându-le chiar și zoinițe, de ieri politicianul a decis să uite supărările și să meargă și acolo să-și promoveze mesajul