O tânără din Moldova explică cum a fost diagnosticată cu COVID19, formă ușoară, fiindu-i recomandat să stea acasă. În rezultat, aceasta nu are vreun act confirmativ care atestă infecția, în comparație cu soțul ei, care e în spital și are toate actele confirmative + teste efectuate