Ultimii au strâns din umeri sugerând că nu le plac amenzile, la care președintele Dodon le-a spus: Amenzi nu vor fi. Ulterior, s-a întors către camere și a spus: "Băieți, asta nu dați în direct". Încercând să dreagă busuiocul, președintele s-a întors iar către preoți și le-a spus să se străduiască să nu facă aglomerație în bisericile unde activează 😂 Una spune la televizor - și alta preoților 😡