În scurt timp instituțiile media vor începe să ne bombardeze cu informații despre câți au murit, câți s-au însănătoșit + alte statistici despre COVID19. Eu am decis să începem dimineața altfel. După atâta carantină și necaz, e cazul să mai și zâmbim ;)
Să aveți o zi cu spor!