🚨 The loft - o crimă misterioasă are loc într-un apartament, închiriat de câțiva prieteni pentru a-și aduce acolo amantele și iubitele. Toți sunt suspecți, nimeni nu recunoaște crima. Te ține în suspans până la final 11 aprilie 2020, 20:45
🎥 Prieteni, dar ce spuneți de încă o serie de recomandări de filme bune și nebune?😀 11 aprilie 2020, 20:45 Să începem cu FILME sursa: t.me ↗ Sursă 🔗 Link
🏅 Invictus - Un film excelent, inspirațional, despre viața lui Nelson Mandela, fost lider al Africii de Sud, care prin iertare și spirit pozitiv a unit toată națiunea în jurul echipei de fotbal. Merită văzut în această "vacanță". Roluri principale: Morgan Freeman și Matt Damon când era tânăr :) 11 aprilie 2020, 20:45 🔗 Link
📗 Green Book - Filmul care a luat Oscar în 2019. L-am văzut, aveam așteptări tare mici, dar am râs în hohote la majoritatea replicilor. Este despre America anilor 60 și discriminarea persoanelor de culoare. Bine regizat, replici pe măsură, despre fiecare dintre noi într-un fel, de viață 11 aprilie 2020, 20:45 🔗 Link
💡 Parasite - Câștigătorul Oscar în acest an, o producție sud-coreeană. Nu l-am văzut, dar are note foarte mari 11 aprilie 2020, 20:45 🔗 Link