MINISTRA - în vizor. O femeie care spune că e medic și că știe bine situația de la Spitalul de Psihiatrie o desființează pe Ministrul Sănătății Viorica Dumbraveanu pe facebook. Sursa scrie că se gândește să plece din sistemul medical, după ultimele declarații ale autorităților, iar în loc să rămână ministra Sănătății, care nu are studii de specialitate