💰 Femeia riscă să fie sancționată cu amendă în sumă de la 22.500 la 25.000 lei pentru încălcarea regimului pe timp de epidemie 11 aprilie 2020, 14:27
🚨 O pacientă cu COVID-19, de 39 de ani, a părăsit Spitalul „Arhanghelul Mihail” din capitală, unde era internată pentru tratament. Oamenii legii au pornit în căutarea ei 11 aprilie 2020, 14:27 sursa: agora.md ↗ Sursă 🔗 Link
📍 Ulterior, la amiază femeia s-a întors singură la spital. Ea a comunicat polițiștilor că a plecat pentru că nu-i plac condițiile din istituția medicală 11 aprilie 2020, 14:27 🔗 Link