LIVE Luni, 22 iunie 2026
Buletin de știri · Moldova & Lume

Redacția

Cele mai importante știri, oră de oră
← Înapoi la știri
💰

Femeia riscă să fie sancționată cu amendă în sumă de la 22.500 la 25.000 lei pentru încălcarea regimului pe timp de epidemie

11 aprilie 2020, 14:27
Din aceeași ediție
🚨

O pacientă cu COVID-19, de 39 de ani, a părăsit Spitalul „Arhanghelul Mihail” din capitală, unde era internată pentru tratament. Oamenii legii au pornit în căutarea ei

11 aprilie 2020, 14:27
sursa: agora.md ↗ Sursă 🔗 Link
📍

Ulterior, la amiază femeia s-a întors singură la spital. Ea a comunicat polițiștilor că a plecat pentru că nu-i plac condițiile din istituția medicală

11 aprilie 2020, 14:27
🔗 Link
Redacția
Despre Contact Confidențialitate RSS
© 2026 Redacția · Știrile aparțin surselor originale