În timp ce noi ne facem griji, dacă o să avem bani să reușim depășirea aceastei crize, dacă sunt pregătite instituțiile statului să facă față. Primarul Capitalei Ion Ceban ne face semn că suntem pregătiți: Face o licitație de 4 mln de lei pentru un havuz pietonal La Izvor. Bravo, suuuuperb!