Rugăciuni la înălțime. Episcopul de Ungheni și Nisporeni a urcat ieri cu icoana Maicii Domnului într-un avion de mici dimensiuni și a făcut ocolul Moldovei rugându-se să scăpăm mai repede de COVID19. Hu, așa sigur putem răsufla ușurați 😂
3 aprilie 2020, 08:10
· sursa: episcopia-ungheni.md
↗ Sursă originală