Abonații la canal îmi scriu că, pe lângă nesimțirea cu duty-free-urile, Guvernul pregătește și un proiect cu referire la incinerarea deșeurilor. Dacă e așa, cum se termină starea de urgență, atunci guvernarea trebuie trimisă rapid la groapa de gunoi a istoriei