Directorul Spitalului Komunarka din Moscova, destinat tratării pacienților bolnavi de #COVID19 a fost depistat pozitiv la coronavirus. Acesta s-a întâlnit cu Vladimir Putin acum câteva zile, însă purtătorul de cuvânt al președinției dă asigurări că liderul de la Kremlin este în regulă