Toată echipa de miniștri din Cabinetul Chicu s-au testat pentru Covid-19 la un laborator privat. Ha :) Fiecare și-ar fi plătit testul. Pentru un astfel de gest a fost demis directorul Spitalului Republican. Deci, ce facem, demitem Guvernul?😀 "Am apelat la un laborator privat pentru ca să nu încărcăm laboratorul ANSP şi să nu încălcăm tacticile aplicate de medici", spune purtătorul de cuvânt