Oamenii au făcut scandal și cer explicații de la autorități. Premierul Chicu a scris pe fb că escrocii intenționat au adunat oamenii în aeroport astăzi, ca să-și bată joc de ei. "În mintea lor bolnavă, acești escroci cred că câștigă capital politic prin asemenea provocări". Se referă la Usatîi?!