LIVE Luni, 22 iunie 2026
Buletin de știri · Moldova & Lume

Redacția

Cele mai importante știri, oră de oră
← Înapoi la știri
🚑

Ministerul Sănătății anunță că 60 de persoane din sistemul medical au fost testate pozitiv cu coronavirus. Mai exact, e vorba de medici, paramedici, asistente medicale, șoferi. Asta face să avem un % foarte mare de medici contaminați în raport cu alte țări

30 martie 2020, 11:01 · sursa: agora.md ↗ Sursă originală
Din aceeași ediție
⏰

Starea celor 263 de pacienți infectați cu coronavirus: 32 de persoane sunt în stare gravă

30 martie 2020, 11:01
sursa: cotidianul.md ↗ Sursă 🔗 Link
Redacția
Despre Contact Confidențialitate RSS
© 2026 Redacția · Știrile aparțin surselor originale