📌 De mâine, moldovenii nu au dreptul să iasă din casă fără un act de identitate. Aflarea în spațiul public în grupuri mai mari de 3 persoane este interzisă 26 martie 2020, 20:43 · sursa: agora.md ↗ Sursă originală